Vestel 75UG9750
66
50.000 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Vestel 75UG9750 Satıcı Fiyatları
50.000 TL Ücretsiz Kargo 33 dk önce
50.342 TL Ücretsiz Kargo 33 dk önce
İlk Fiyat 44.657 TL
Güncel Fiyat 50.000 TL
Fiyat Değişimi %12 artış
Son Güncelleme 20/04/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 75UG9750 Avantajları
  • 75" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 24 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Yazılım)SMR 3200
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10, HDR10+
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMicro Dimming, Ultra Motion (MEMC)
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Atmos, DTS HD, DTS, Dolby Audio, DTS:X
Ses ÖzellikleriDTS Virtual:X
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıBeIN Connect, Google TV, Netflix, Prime Video, Tabii, Turkcell TV+, YouTube
İşletim SistemiAndroid TV
Dahili Depolama16 GB
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)197 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (600x300 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1865 mm
Kutu Yüksekliği1108 mm
Kutu Derinliği210 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1674 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)999 mm
TV Derinliği (Ayaklı)298 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1674 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)960 mm
TV Derinliği (Ayaksız)82 mm