Karşılaştırma analizi
47
AX40LEDM-A14S
46
Munich 32 GFH 6970 B
Neden Axen AX40LEDM-A14S?
✓
Daha yüksek genel puan
47 puan vs 46 puan
✓
Daha büyük ekran
40 inç vs 32 inç
✓
Daha yeni model
2025 vs 2021
✓
Daha yüksek çözünürlük standardı
Full HD (FHD) vs HD Ready (HD)
Neden Grundig Munich 32 GFH 6970 B?
Bu ürün için belirgin bir avantaj tespit edilmedi.
Teknik özellik karşılaştırması
Yatay kaydırarak tüm ürünleri ve özellikleri görüntüleyebilirsiniz.
Yıldızlı hücreler sayısal olarak en avantajlı değeri gösterir.
Axen AX40LEDM-A14S vs Grundig Munich 32 GFH 6970 B teknik özellik karşılaştırma tablosu
| Özellik |
Axen AX40LEDM-A14S
47
|
Grundig Munich 32 GFH 6970 B
46
|
| En uygun teklif |
En uygun fiyat
9.119 TL
Ücretsiz Kargo
50 dk önce
Teklife git
3 diğer teklif
Axen AX40LEDM-A14S Full HD (FHD) TV PTT AVM fiyatı
9.657 TL
Git
Axen AX40LEDM-A14S Full HD (FHD) TV Hepsiburada fiyatı
9.935 TL
Git
Axen AX40LEDM-A14S Full HD (FHD) TV Trendyol fiyatı
11.900 TL
Git
|
En uygun fiyat
14.304 TL
Ücretsiz Kargo
16 dk önce
Teklife git
|
| Temel özellikler |
| Ekran Boyutu |
40
★En iyi
|
32
|
| Çözünürlük Standardı |
Full HD (FHD)
|
HD Ready (HD)
|
| Ekran Teknolojisi |
LED
|
LED
|
| Ses Çıkış Gücü (RMS) |
16
|
16
|
| Çıkış Yılı |
2025
★En iyi
|
2021
|
| Smart TV |
Var
|
Var
|
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) |
Var
|
Var
|
| HDR |
Belirtilmemiş
|
Yok
|
| Fiyat |
9.119 TL
★En iyi
|
14.304 TL
|
| EKRAN |
| Ekran |
LED
|
LED
|
| Ekran Tipi |
Düz (Flat)
|
Düz (Flat)
|
| Ekran Boyutu |
40 İnç
|
32 İnç
|
| Ekran Boyutu (cm) |
100 cm
|
80 cm
|
| Çözünürlük Standardı |
Full HD (FHD)
|
HD Ready (HD)
|
| Ekran Çözünürlüğü |
1920x1080
|
1366x768
|
| Yenileme Hızı (Gerçek) |
50/60 Hz
|
50/60 Hz
|
| Yenileme Hızı (Yazılım) |
-
|
VPI 300
|
| Dinamik Kontrast |
-
|
DCR PLUS
|
| HDR |
-
|
Yok
|
| SES |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) |
16 W
|
16 W
|
| Hoparlör Sistemi |
2.0
|
2.0
|
| Ses & Video Çözücüler |
Dolby Audio
|
Dolby Digital
|
| Subwoofer |
Yok
|
Yok
|
| ALICILAR |
| Analog Alıcı |
Var
|
Var
|
| Karasal Alıcı (DVB-T) |
Var
|
Var
|
| Kablo TV (DVB-C) |
Var
|
Var
|
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) |
Var
|
Var
|
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) |
Var
|
Var
|
| BAĞLANTILAR |
| Dahili Wi-Fi |
Var
|
Var
|
| Ethernet / LAN Kablo Girişi |
Var
|
Var
|
| USB 2.0 Girişleri |
2 Adet
|
2 Adet
|
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri |
3 Adet
★En iyi
|
2 Adet
|
| Dijital Ses Çıkışı |
SPDIF
|
Optik
|
| Common Interface (CI+) |
Var
|
Var
|
| Analog/Kablolu Anten Girişi |
1 Adet
|
1 Adet
|
| Uydu Anteni Girişi |
1 Adet
|
1 Adet
|
| Wi-Fi Özellikleri |
-
|
802.11b/g/n
|
| DLNA |
-
|
Var
|
| HDMI Özellikleri |
-
|
HDMI Audio Return Channel (ARC)
|
| HDMI-CEC |
-
|
DIGI LINK
|
| MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ |
| 3D |
Yok
|
Yok
|
| Smart TV |
Var
|
Var
|
| Smart TV Özellikleri |
Android
|
Google Play Store, Web Tarayıcı
|
| Smart TV Uygulamaları |
Disney+, Netflix, Prime Video, YouTube
|
Netflix, Prime Video, YouTube
|
| Dahili Kamera |
Yok
|
Yok
|
| Yayın Kaydetme (PVR) |
Yok
|
Harici Disk/USB Bellek ile
|
| İşlemci Çekirdek Sayısı |
4
|
4
|
| İşletim Sistemi |
Android
|
Android TV
|
| İşletim Sistemi Versiyonu |
Android 14
|
-
|
| Diğer Multimedya Özellikleri |
Bluetooth, Ekran Yansıtma, USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma
|
Bluetooth, Ekran Yansıtma, Miracast, Chromecast, Yazılım Güncelleştirme (Çevrimiçi), Yayında Altyazı Desteği
|
| Uygulama Yükleyebilme |
-
|
Var
|
| Akıllı Etkileşim (Dahili) |
-
|
Yok
|
| Program Rehberi (EPG) |
-
|
Var
|
| HbbTV |
-
|
Var
|
| ENERJİ ve TASARIM |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) |
E
|
F
|
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) |
37 kWh
|
32 kWh
★En iyi
|
| Ekran Kalınlık Tipi |
Standart
|
Standart
|
| Ön Çerçeve Rengi |
Siyah
|
Siyah
|
| Stand (Ayak) Tipi |
İkili stant (V Ayaklı)
|
İkili stant (V Ayaklı)
|
| Tüketim (Bekleme Modu) |
-
|
0.5 W
|
| Tasarım Özellikleri |
-
|
VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)
|
| GENEL ÖZELLİKLER |
| Çıkış Yılı |
2025
|
2021
|
| Öne Çıkan Özellikler |
-
|
Android TV
|
| EBAT & AĞIRLIK |
| Kutu Genişliği |
-
|
816 mm
|
| Kutu Yüksekliği |
-
|
526 mm
|
| Kutu Derinliği |
-
|
141 mm
|
| TV Genişliği (Ayaklı) |
-
|
720.7 mm
|
| TV Yüksekliği (Ayaklı) |
-
|
455 mm
|
| TV Derinliği (Ayaklı) |
-
|
167.5 mm
|
| TV Genişliği (Ayaksız) |
-
|
720.7 mm
|
| TV Yüksekliği (Ayaksız) |
-
|
429.1 mm
|
| TV Derinliği (Ayaksız) |
-
|
87.1 mm
|
| DÖKÜMAN/YAZILIM |
| Kullanım Kılavuzu (TR) |
-
|
Grundig Munich 32 GFH 6970 B HD Ready (HD) TV Kullanım Kılavuzu (TR)
|
Karşılaştırma özeti
Hangi televizyon kime daha uygun?
Axen AX40LEDM-A14S, hesaplanan genel değerlendirmede 56/100 puanla öne çıkıyor.
- görüntü performansı tarafında Axen AX40LEDM-A14S avantajlı görünüyor.
- akıllı TV özellikleri tarafında Axen AX40LEDM-A14S avantajlı görünüyor.
- ses performansı tarafında Axen AX40LEDM-A14S avantajlı görünüyor.
- yayın özellikleri tarafında Axen AX40LEDM-A14S avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Genel değerlendirme lideri
Axen AX40LEDM-A14S
47/100
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel puan
- Daha büyük ekran
- Daha yeni model
Dikkat edilmesi gerekenler
- HDR desteği belirtilmemiş
Grundig Munich 32 GFH 6970 B
46/100
Öne çıkanlar
- Smart TV
- Dahili Wi-Fi
- Uydu alıcısı
Dikkat edilmesi gerekenler
- HDR desteği belirtilmemiş
İlgili karşılaştırmalar
En Çok Karşılaştırılan TV Modelleri
Diğer popüler televizyon karşılaştırmalarını inceleyin.