Karşılaştırma analizi
29
32" Kapadokya Uydu Alıcılı (Beyaz)
0
50PFL5038K
Neden Axen 32" Kapadokya Uydu Alıcılı (Beyaz)?
✓
Daha yüksek genel puan
29 puan vs 0 puan
✓
Uydu alıcısı var
Var vs Yok
Neden Philips 50PFL5038K?
✓
Daha büyük ekran
50 inç vs 32 inç
✓
Daha yüksek ses çıkış gücü
24 W vs 16 W
✓
Daha yüksek çözünürlük standardı
Full HD (FHD) vs HD Ready (HD)
Teknik özellik karşılaştırması
Yatay kaydırarak tüm ürünleri ve özellikleri görüntüleyebilirsiniz.
Yıldızlı hücreler sayısal olarak en avantajlı değeri gösterir.
Axen 32" Kapadokya Uydu Alıcılı (Beyaz) vs Philips 50PFL5038K teknik özellik karşılaştırma tablosu
| Özellik |
Axen 32" Kapadokya Uydu Alıcılı (Beyaz)
29
|
Philips 50PFL5038K
0
|
| En uygun teklif |
Güncel teklif bulunamadı.
|
Güncel teklif bulunamadı.
|
| Temel özellikler |
| Ekran Boyutu |
32
|
50
★En iyi
|
| Çözünürlük Standardı |
HD Ready (HD)
|
Full HD (FHD)
|
| Ekran Teknolojisi |
-
|
LED
|
| Ses Çıkış Gücü (RMS) |
16
|
24
★En iyi
|
| Çıkış Yılı |
2013
|
-
|
| Smart TV |
Yok
|
Belirtilmemiş
|
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) |
Var
|
Belirtilmemiş
|
| HDR |
Yok
|
Belirtilmemiş
|
| Fiyat |
-
|
-
|
| EKRAN |
| Ekran |
LED
|
-
|
| Ekran Tipi |
Düz (Flat)
|
-
|
| Ekran Boyutu |
32 İnç
|
-
|
| Ekran Boyutu (cm) |
80 cm
|
-
|
| Çözünürlük Standardı |
HD Ready (HD)
|
-
|
| Ekran Çözünürlüğü |
1366x768
|
-
|
| Yenileme Hızı (Yazılım) |
50
|
-
|
| Dinamik Kontrast |
Mega Dynamic Contrast
|
-
|
| HDR |
Yok
|
-
|
| SES |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) |
16 W
|
-
|
| Hoparlör Sistemi |
2.0
|
-
|
| ALICILAR |
| Analog Alıcı |
Yok
|
-
|
| Karasal Alıcı (DVB-T) |
Yok
|
-
|
| Kablo TV (DVB-C) |
Yok
|
-
|
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) |
Var
|
-
|
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) |
Yok
|
-
|
| BAĞLANTILAR |
| Dahili Wi-Fi |
Yok
|
-
|
| Harici Wi-Fi (WiFi Ready) |
Yok
|
-
|
| DLNA |
Yok
|
-
|
| Ethernet / LAN Kablo Girişi |
Yok
|
-
|
| USB 2.0 Girişleri |
1 Adet
|
-
|
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri |
2 Adet
|
-
|
| MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ |
| 3D |
Yok
|
-
|
| Smart TV |
Yok
|
-
|
| Dahili Kamera |
Yok
|
-
|
| Harici Kamera Desteği |
Yok
|
-
|
| Akıllı Etkileşim (Dahili) |
Yok
|
-
|
| Yayın Kaydetme (PVR) |
Yok
|
-
|
| Program Rehberi (EPG) |
Yok
|
-
|
| HbbTV |
Yok
|
-
|
| ENERJİ ve TASARIM |
| Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) |
A
|
-
|
| Tüketim (Ortalama) |
52 W
|
-
|
| Ön Çerçeve Rengi |
Beyaz
|
-
|
| Stand (Ayak) Tipi |
İkili Stant (Oval C)
|
-
|
| Ambilight |
Yok
|
-
|
| GENEL ÖZELLİKLER |
| Çıkış Yılı |
2013
|
-
|
Karşılaştırma özeti
Hangi televizyon kime daha uygun?
Axen 32" Kapadokya Uydu Alıcılı (Beyaz), hesaplanan genel değerlendirmede 25/100 puanla öne çıkıyor.
- görüntü performansı tarafında Philips 50PFL5038K avantajlı görünüyor.
- akıllı TV özellikleri tarafında Axen 32" Kapadokya Uydu Alıcılı (Beyaz) avantajlı görünüyor.
- ses performansı tarafında Philips 50PFL5038K avantajlı görünüyor.
- yayın özellikleri tarafında Axen 32" Kapadokya Uydu Alıcılı (Beyaz) avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Genel değerlendirme lideri
Axen 32" Kapadokya Uydu Alıcılı (Beyaz)
29/100
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel puan
- Uydu alıcısı var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
- HDR desteği belirtilmemiş
Philips 50PFL5038K
0/100
Öne çıkanlar
- Daha büyük ekran
- Daha yüksek ses çıkış gücü
- Daha yüksek çözünürlük standardı
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
- HDR desteği belirtilmemiş
İlgili karşılaştırmalar
En Çok Karşılaştırılan TV Modelleri
Diğer popüler televizyon karşılaştırmalarını inceleyin.