Karşılaştırma analizi
32
32 GEH 5900 B
0
43UH610N
Neden Grundig 32 GEH 5900 B?
✓
Daha yüksek genel puan
32 puan vs 0 puan
✓
Uydu alıcısı var
Var vs Yok
✓
Daha yüksek yenileme hızı
50/60 Hz vs Belirtilmemiş
Neden LG 43UH610N?
✓
Daha büyük ekran
43 inç vs 32 inç
✓
Daha yüksek ses çıkış gücü
20 W vs 16 W
✓
Daha yüksek çözünürlük standardı
Ultra HD (4K) vs HD Ready (HD)
Teknik özellik karşılaştırması
Yatay kaydırarak tüm ürünleri ve özellikleri görüntüleyebilirsiniz.
Yıldızlı hücreler sayısal olarak en avantajlı değeri gösterir.
Grundig 32 GEH 5900 B vs LG 43UH610N teknik özellik karşılaştırma tablosu
| Özellik |
Grundig 32 GEH 5900 B
32
|
LG 43UH610N
0
|
| En uygun teklif |
Güncel teklif bulunamadı.
|
Güncel teklif bulunamadı.
|
| Temel özellikler |
| Ekran Boyutu |
32
|
43
★En iyi
|
| Çözünürlük Standardı |
HD Ready (HD)
|
Ultra HD (4K)
|
| Ekran Teknolojisi |
LED
|
LED
|
| Ses Çıkış Gücü (RMS) |
16
|
20
★En iyi
|
| Çıkış Yılı |
2021
|
-
|
| Smart TV |
Yok
|
Belirtilmemiş
|
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) |
Var
|
Belirtilmemiş
|
| HDR |
Yok
|
Belirtilmemiş
|
| Fiyat |
-
|
-
|
| EKRAN |
| Ekran |
LED
|
-
|
| Ekran Tipi |
Düz (Flat)
|
-
|
| Ekran Boyutu |
32 İnç
|
-
|
| Ekran Boyutu (cm) |
80 cm
|
-
|
| Çözünürlük Standardı |
HD Ready (HD)
|
-
|
| Ekran Çözünürlüğü |
1366x768
|
-
|
| Yenileme Hızı (Gerçek) |
50/60 Hz
|
-
|
| HDR |
Yok
|
-
|
| SES |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) |
16 W
|
-
|
| Hoparlör Sistemi |
2.0
|
-
|
| Ses & Video Çözücüler |
Dolby Digital
|
-
|
| Subwoofer |
Yok
|
-
|
| ALICILAR |
| Analog Alıcı |
Var
|
-
|
| Karasal Alıcı (DVB-T) |
Var
|
-
|
| Kablo TV (DVB-C) |
Var
|
-
|
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) |
Var
|
-
|
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) |
Var
|
-
|
| BAĞLANTILAR |
| Dahili Wi-Fi |
Yok
|
-
|
| DLNA |
Yok
|
-
|
| Ethernet / LAN Kablo Girişi |
Yok
|
-
|
| USB 2.0 Girişleri |
1 Adet
|
-
|
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri |
2 Adet
|
-
|
| HDMI-CEC |
DIGI LINK
|
-
|
| Dijital Ses Çıkışı |
COAX
|
-
|
| PC Girişi (VGA) |
Var
|
-
|
| SKART Girişi |
1 Adet
|
-
|
| Ses / Kulaklık Çıkışı |
Var
|
-
|
| Common Interface (CI+) |
Var
|
-
|
| Analog/Kablolu Anten Girişi |
1 Adet
|
-
|
| Uydu Anteni Girişi |
1 Adet
|
-
|
| PC/DVI Ses Girişi |
Var
|
-
|
| MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ |
| 3D |
Yok
|
-
|
| Smart TV |
Yok
|
-
|
| Dahili Kamera |
Yok
|
-
|
| Akıllı Etkileşim (Dahili) |
Yok
|
-
|
| Program Rehberi (EPG) |
Var
|
-
|
| Diğer Multimedya Özellikleri |
USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma
|
-
|
| ENERJİ ve TASARIM |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) |
F
|
-
|
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) |
32 kWh
|
-
|
| Tüketim (Bekleme Modu) |
0.5 W
|
-
|
| Ekran Kalınlık Tipi |
Standart
|
-
|
| Ön Çerçeve Rengi |
Siyah
|
-
|
| Stand (Ayak) Tipi |
İkili stant (V Ayaklı)
|
-
|
| GENEL ÖZELLİKLER |
| Çıkış Yılı |
2021
|
-
|
Karşılaştırma özeti
Hangi televizyon kime daha uygun?
Grundig 32 GEH 5900 B, hesaplanan genel değerlendirmede 29/100 puanla öne çıkıyor.
- görüntü performansı tarafında LG 43UH610N avantajlı görünüyor.
- akıllı TV özellikleri tarafında Grundig 32 GEH 5900 B avantajlı görünüyor.
- ses performansı tarafında LG 43UH610N avantajlı görünüyor.
- yayın özellikleri tarafında Grundig 32 GEH 5900 B avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Genel değerlendirme lideri
Grundig 32 GEH 5900 B
32/100
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel puan
- Uydu alıcısı var
- Daha yüksek yenileme hızı
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
- HDR desteği belirtilmemiş
LG 43UH610N
0/100
Öne çıkanlar
- Daha büyük ekran
- Daha yüksek ses çıkış gücü
- Daha yüksek çözünürlük standardı
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
- HDR desteği belirtilmemiş
İlgili karşılaştırmalar
En Çok Karşılaştırılan TV Modelleri
Diğer popüler televizyon karşılaştırmalarını inceleyin.