Karşılaştırma analizi
46
SST-4045T
42
Plus 32K Kiosk
Neden Skytech SST-4045T?
✓
Daha yüksek genel puan
46 puan vs 42 puan
✓
Daha büyük ekran
40 inç vs 32 inç
✓
Daha yüksek ses çıkış gücü
16 W vs 10 W
✓
Uydu alıcısı var
Var vs Yok
Neden Evaio Plus 32K Kiosk?
✓
Daha yeni model
2024 vs 2022
Teknik özellik karşılaştırması
Yatay kaydırarak tüm ürünleri ve özellikleri görüntüleyebilirsiniz.
Yıldızlı hücreler sayısal olarak en avantajlı değeri gösterir.
Skytech SST-4045T vs Evaio Plus 32K Kiosk teknik özellik karşılaştırma tablosu
| Özellik |
Skytech SST-4045T
46
|
Evaio Plus 32K Kiosk
42
|
| En uygun teklif |
Güncel teklif bulunamadı.
|
En uygun fiyat
37.199 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Teklife git
6 diğer teklif
Evaio Plus 32K Kiosk Full HD (FHD) Ekran Hepsiburada fiyatı
37.676 TL
Git
Evaio Plus 32K Kiosk Full HD (FHD) Ekran Trendyol fiyatı
39.999 TL
Git
Evaio Plus 32K Kiosk Full HD (FHD) Ekran Idefix fiyatı
39.999 TL
Git
Evaio Plus 32K Kiosk Full HD (FHD) Ekran Pazarama fiyatı
42.679 TL
Git
|
| Temel özellikler |
| Ekran Boyutu |
40
★En iyi
|
32
|
| Çözünürlük Standardı |
Full HD (FHD)
|
Full HD (FHD)
|
| Ekran Teknolojisi |
LED
|
LED
|
| Ses Çıkış Gücü (RMS) |
16
★En iyi
|
10
|
| Çıkış Yılı |
2022
|
2024
★En iyi
|
| Smart TV |
Var
|
Var
|
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) |
Var
|
Yok
|
| HDR |
Yok
|
Belirtilmemiş
|
| Fiyat |
-
|
37.199 TL
|
| EKRAN |
| Ekran |
LED
|
LED
|
| Ekran Tipi |
Düz (Flat)
|
Düz (Flat)
|
| Ekran Boyutu |
40 İnç
|
32 İnç
|
| Ekran Boyutu (cm) |
100 cm
|
80 cm
|
| Çözünürlük Standardı |
Full HD (FHD)
|
Full HD (FHD)
|
| Ekran Çözünürlüğü |
1920x1080
|
1920x1080
|
| Yenileme Hızı (Gerçek) |
50/60 Hz
|
50/60 Hz
|
| HDR |
Yok
|
-
|
| Parlaklık |
-
|
150 cd/m²
|
| Ekran & Görüntü Özellikleri |
-
|
IPS Panel, Dokunmatik
|
| SES |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) |
16 W
★En iyi
|
10 W
|
| Hoparlör Sistemi |
2.0
|
2.0
|
| Subwoofer |
Yok
|
Yok
|
| ALICILAR |
| Analog Alıcı |
Var
|
Yok
|
| Karasal Alıcı (DVB-T) |
Var
|
Yok
|
| Kablo TV (DVB-C) |
Var
|
Yok
|
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) |
Var
|
Yok
|
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) |
Var
|
Yok
|
| BAĞLANTILAR |
| Dahili Wi-Fi |
Var
|
Var
|
| Ethernet / LAN Kablo Girişi |
Var
|
-
|
| USB 2.0 Girişleri |
2 Adet
|
-
|
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri |
3 Adet
★En iyi
|
1 Adet
|
| Dijital Ses Çıkışı |
Var
|
-
|
| Kompozit Girişi (AV) |
Var
|
-
|
| Ses / Kulaklık Çıkışı |
Var
|
-
|
| Common Interface (CI+) |
Var
|
-
|
| Analog/Kablolu Anten Girişi |
1 Adet
|
-
|
| Uydu Anteni Girişi |
1 Adet
|
-
|
| Wi-Fi Özellikleri |
-
|
Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac)
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.0) Girişleri |
-
|
1 Adet
|
| Diğer Bağlantı Özellikleri |
-
|
USB-C
|
| MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ |
| 3D |
Yok
|
Yok
|
| Smart TV |
Var
|
Var
|
| Smart TV Özellikleri |
Android
|
Google Play Store
|
| Dahili Kamera |
Yok
|
Var
|
| Akıllı Etkileşim (Dahili) |
Yok
|
-
|
| İşletim Sistemi |
Android
|
Android TV
|
| İşletim Sistemi Versiyonu |
Android 11
|
Android TV 13 (T)
|
| RAM |
1 GB
|
8 GB
|
| Dahili Depolama |
8 GB
|
128 GB
★En iyi
|
| Diğer Multimedya Özellikleri |
USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma
|
Bluetooth, Ekran Yansıtma, USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma, Bluetooth 5.0, Mobil TV (Şarj Edilebilir), 192.4 Wh Batarya
|
| Smart TV Uygulamaları |
-
|
Netflix, Prime Video, YouTube
|
| Uygulama Yükleyebilme |
-
|
Var
|
| Dahili Kamera Özellikleri |
-
|
13 MP
|
| İşlemci Çekirdek Sayısı |
-
|
8
|
| İşlemci Hızı |
-
|
2.0 GHz
|
| Chipset |
-
|
MediaTek MT8183
|
| ENERJİ ve TASARIM |
| Ön Çerçeve Rengi |
Siyah
|
Beyaz
|
| Stand (Ayak) Tipi |
İkili stant (V Ayaklı)
|
Tekerlekli Taşınabilir Ayaklı
|
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) |
-
|
E
|
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) |
-
|
26 kWh
|
| Tüketim (Bekleme Modu) |
-
|
0.5 W
|
| Tasarım Özellikleri |
-
|
Eğme (Tilt), Yatay-Dikey Döndürme (Pivot), Yükseklik Ayarı
|
| GENEL ÖZELLİKLER |
| Çıkış Yılı |
2022
|
2024
|
| Öne Çıkan Özellikler |
-
|
Mobil TV
|
| EBAT & AĞIRLIK |
| TV Genişliği (Ayaklı) |
-
|
733 mm
|
| TV Yüksekliği (Ayaklı) |
-
|
1450 mm
|
| TV Derinliği (Ayaklı) |
-
|
433 mm
|
| TV Genişliği (Ayaksız) |
-
|
733 mm
|
| TV Yüksekliği (Ayaksız) |
-
|
433 mm
|
| TV Derinliği (Ayaksız) |
-
|
45 mm
|
| TV Ağırlığı (Ayaklı) |
-
|
14.5 kg
|
Karşılaştırma özeti
Hangi televizyon kime daha uygun?
Skytech SST-4045T, hesaplanan genel değerlendirmede 53/100 puanla öne çıkıyor.
- görüntü performansı tarafında Skytech SST-4045T avantajlı görünüyor.
- akıllı TV özellikleri tarafında Evaio Plus 32K Kiosk avantajlı görünüyor.
- ses performansı tarafında Skytech SST-4045T avantajlı görünüyor.
- yayın özellikleri tarafında Skytech SST-4045T avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Genel değerlendirme lideri
Skytech SST-4045T
46/100
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel puan
- Daha büyük ekran
- Daha yüksek ses çıkış gücü
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
- HDR desteği belirtilmemiş
Evaio Plus 32K Kiosk
42/100
Dikkat edilmesi gerekenler
- HDR desteği belirtilmemiş
İlgili karşılaştırmalar
En Çok Karşılaştırılan TV Modelleri
Diğer popüler televizyon karşılaştırmalarını inceleyin.