Amazfit T-Rex Pro
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya390 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiRTOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Amazfit T-Rex Pro modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Amazfit T-Rex Pro Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 10 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Kayak
Koşu
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Corning Gorilla Glass 3, Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47.7 mm |
| Cihaz Eni | 47.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.5 mm |
| Ağırlık | 59.4 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Yeşil, Beyaz |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Yeşil |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | RTOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Ay Evreleri Gösterimi, Darbeye Dayanıklılık, MIL-STD-810G |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Kayak |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 390 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 40 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 18 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 10+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Amazfit T-Rex |
| Seri | T-Rex |