Amazfit Verge Lite
2.449 TL
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya390 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Ortam Işığı Sensörü
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 2.449 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Amazfit Verge Lite modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Amazfit Verge Lite Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 16 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.06 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Futbol
Kayak
Koşu
Merdiven Tırmanma
Tenis
Tırmanış
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Corning Gorilla Glass 3 |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Eni | 43 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.6 mm |
| Gövde Ağırlık | 46 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri, Beyaz |
| Kordon Rengi | Beyaz, Gri |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Takvim, Hatırlatıcılar, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Akıllı Sesli Asistan, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Tenis, Futbol, Kayak, Merdiven Tırmanma |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 16 KB |
| Dahili Depolama | 64 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 390 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 20 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Amazfit Verge |
| Seri | Verge |