Amazfit Verge
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya390 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Amazfit Verge modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Amazfit Verge Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Futbol
Kayak
Koşu
Merdiven Tırmanma
Tenis
Tırmanış
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Corning Gorilla Glass 3 |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Eni | 43 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.6 mm |
| Gövde Ağırlık | 46 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gri, Mavi, Beyaz |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Gri |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Telefonumu Bul, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Müzik Depolama, Akıllı Sesli Asistan, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Eliptik Bisiklet, Tenis, Futbol, Kayak, Merdiven Tırmanma |
DONANIM
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 390 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Amazfit Verge |
| Seri | Verge |