Apple Watch (38 mm) Paslanmaz Çelik Kasa ve Modern Tokalı Kutup Mavisi Kayış (Büyük Boy)
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya205 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch (38 mm) Paslanmaz Çelik Kasa ve Modern Tokalı Kutup Mavisi Kayış (Büyük Boy) modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch (38 mm) Paslanmaz Çelik Kasa ve Modern Tokalı Kutup Mavisi Kayış (Büyük Boy) Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7, Sıçramalara Karşı su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 205 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 272x340 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 290 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Force Touch, Retina Ekran, Safir Kristal |
TASARIM
| Gövde Ağırlık | 40 g |
| Kordon Ağırlık | 23 (S) 23 (M) 24 (L) g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Mavi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 1 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7, Sıçramalara Karşı |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Dünya Saatleri, Arayan İsmi Gösterimi, Ay Evreleri Gösterimi, Digital Crown, Ses ile Komut Verme, Sesli Yanıt (Sesi metne dönüştürme) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Kronometre, Akıllı Spor Modu, Geri Sayım Sayacı |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S1 |
| Ana İşlemci (CPU) | 520 MHz Cortex-A7 |
| CPU Frekansı | 520 MHz |
| CPU Çekirdeği | 1 |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 205 mAh |
| Batarya Gücü | 0.78 Wh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu (MagSafe) |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch |