Apple Watch Series 2 (38 mm) Gümüş Rengi Alüminyum Kasa ve Naylon Örme İnci Grisi Kordon
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya273 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch Series 2 (38 mm) Gümüş Rengi Alüminyum Kasa ve Naylon Örme İnci Grisi Kordon modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch Series 2 (38 mm) Gümüş Rengi Alüminyum Kasa ve Naylon Örme İnci Grisi Kordon Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 272x340 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 290 PPI |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Force Touch, Ion-X Cam, Retina Ekran |
TASARIM
| Gövde Ağırlık | 28.2 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Gri |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 3 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Dünya Saatleri, Arayan İsmi Gösterimi, Ay Evreleri Gösterimi, Digital Crown, Ses ile Komut Verme, Sesli Yanıt (Sesi metne dönüştürme) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Kronometre, Akıllı Spor Modu, Geri Sayım Sayacı |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S2 |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 273 mAh |
| Batarya Gücü | 1.03 Wh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu (MagSafe) |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch Series 2 |