Apple Watch Series 4 (44 mm) Gümüş Rengi Alüminyum Kasa ve Beyaz Spor Kordon
Ekran Boyutu178.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch Series 4 (44 mm) Gümüş Rengi Alüminyum Kasa ve Beyaz Spor Kordon modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch Series 4 (44 mm) Gümüş Rengi Alüminyum Kasa ve Beyaz Spor Kordon Avantajları
- 178 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dövüş Sporları
Eliptik Bisiklet
Kayak
Koşu
Snowboard
Tenis
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.78 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 368x488 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (Multi Touch), Force Touch, Ion-X Cam, Kavisli Ekran, Retina Ekran |
TASARIM
| Ağırlık | 36.7 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 5 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Siri Asistan, Dünya Saatleri, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Ay Evreleri Gösterimi, Bas Konuş (Walkie-Talkie), Digital Crown |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), UV İndeksi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kadın Sağlığı Takipçisi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Akıllı Spor Modu, Gelişmiş Fitness Takibi, Geri Sayım Sayacı |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Yoga, Tenis, Kayak, Snowboard, Dövüş Sporları |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S4 |
| Ana İşlemci (CPU) | Dual Core |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), 2.4 GHz |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Diğer Sensörler | UV Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch Series 4 |