Apple Watch Series 5 (44mm) Altın Rengi Alüminyum Kasa ve Spor Kordon
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiwatchOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Apple Watch Series 5 (44mm) Altın Rengi Alüminyum Kasa ve Spor Kordon modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Apple Watch Series 5 (44mm) Altın Rengi Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Avantajları
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Bisiklet
Dayanıklılık/Güç
Dövüş Sporları
Fitness
Kardiyo
Koşu
Merdiven Tırmanma
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
iOS
EKRAN
| Ekran Çözünürlüğü | 368x448 piksel |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Force Touch, Ion-X Cam, Retina Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Gövde Ağırlık | 36.5 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Altın |
| Kordon Rengi | Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 6 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Siri Asistan, GymKit |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Kaza Algılama |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi, Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Fitness, Yoga, Kardiyo, Merdiven Tırmanma, Dayanıklılık/Güç, Dövüş Sporları |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S5 |
| Ana İşlemci (CPU) | Dual Core |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, Michibiki (QZSS) |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n), Apple W3 Çip, 2.4 GHz |
BATARYA
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Diğer Sensörler | Gürültü Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Seri | Watch Series 5 |