BestOnMe HK44+
Ekran Boyutu144.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
BestOnMe HK44+ modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
BestOnMe HK44+ Avantajları
- 144 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- IPX5 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.12 GB dahili depolama sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.44 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 128x128 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 52 mm |
| Cihaz Eni | 31 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.8 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX5 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Dünya Saatleri, Aydınlatma (Flashlight), Mini Oyun, Sesli Mesaj |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Uzaktan Dinleme, Uzaktan İzleme, Uzaktan Kapatma |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK2503D |
| Dahili Depolama | 128 MB |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 180 dk |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ürün Ailesi | BestOnMe HK |
| Seri | HK40 |