BestOnMe KT44
Ekran Boyutu149.00 inç
Batarya420 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
BestOnMe KT44 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
BestOnMe KT44 Avantajları
- 149 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 32 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.03 GB dahili depolama sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.49 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47.2 mm |
| Cihaz Eni | 41.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.7 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Dünya Saatleri, Aydınlatma (Flashlight), Mini Oyun, Sesli Mesaj |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Uzaktan Dinleme, Uzaktan İzleme, Uzaktan Kapatma |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MT6261D |
| Bellek (RAM) | 32 MB |
| Dahili Depolama | 32 MB |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Mikro-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| Wi-Fi | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 420 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 4 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.0+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ürün Ailesi | BestOnMe KT |
| Seri | KT40 |