BlitzWolf BW-AT2
Ekran Boyutu-
Batarya400 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
BlitzWolf BW-AT2 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar için uygundur.
BlitzWolf BW-AT2 Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Futbol
İp Atlama
Koşu
Tenis
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 52 mm |
| Cihaz Eni | 52 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Ağırlık | 55 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gri, Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah, Gri, Yeşil |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Tenis, Basketbol, Futbol, İp Atlama |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Bekleme Süresi | 30 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2022 |