BlitzWolf BW-HL1T
Ekran Boyutu-
Batarya240 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
BlitzWolf BW-HL1T modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
BlitzWolf BW-HL1T Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 240 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Kardiyo
Koşu
Tenis
Yürüyüş
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 42 mm |
| Cihaz Eni | 35 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.8 mm |
| Gövde Ağırlık | 38 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alaşım / Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Nefes Egzersizleri, Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Fitness, Tenis, Kardiyo |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 240 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 168 gün |
| Bekleme Süresi | 9 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Termometre | Var |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2020 |