DTNO.1 DT Ultra 2
Ekran Boyutu21.00 inç
Batarya880 mAh
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
DTNO.1 DT Ultra 2 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
DTNO.1 DT Ultra 2 Avantajları
- 21 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 880 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 2048 MB RAM ile akıcı kullanım
- 16 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 2.1 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 420x485 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Parlaklık Ayarı |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 43 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.5 mm |
| Ağırlık | 46 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Beyaz, Turuncu, Gümüş |
| Kordon Ölçüsü | 21.5 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Hesap Makinesi, Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Arama Geçmişi, Digital Crown, Google Asistan, Google Haritalar, İnternet Radyo, Mini Oyun, Ses Kaydı, Sesli Not (Voice Memo) |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6739 |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 880 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj, Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Bekleme Süresi | 25 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | DTNO.1 DT Ultra |
| Seri | DT Ultra 2 |