DTNO.1 DT99
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
DTNO.1 DT99 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
DTNO.1 DT99 Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 3 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 42.5 mm |
| Cihaz Eni | 42.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.8 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Deri, Metal |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Gri, Kahverengi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 3 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Hatırlatıcılar |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |