Ferro FSW3 Wear 3 Pro
Ekran Boyutu132.00 inç
Batarya330 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Ferro FSW3 Wear 3 Pro modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Ferro FSW3 Wear 3 Pro Avantajları
- 132 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
İp Atlama
Koşu
Tenis
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 46 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Ağırlık | 50 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alaşım / Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri, Metal Örgü |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Kahverengi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hesap Makinesi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Yoga, Tenis, İp Atlama |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT2502C |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 330 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 30 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3 gün |
| Bekleme Süresi | 15 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2021 |