Ferrucci 019GC
Ekran Boyutu-
Batarya160 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Ferrucci 019GC modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Ferrucci 019GC Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 160 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Ağırlık | 37 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Takvim |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 160 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Bekleme Süresi | 10 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |