Fitbit Blaze
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya167 mAh
Wi-FiYok
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fitbit Blaze modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Fitbit Blaze Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- Sıçramalara Karşı su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 167 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x180 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 16 |
| Ekran Teknolojisi | Backlit LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Çizilmeye Dirençli, Corning Gorilla Glass 3 |
TASARIM
| Ağırlık | 43 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Mor |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | Sıçramalara Karşı |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Gelen Aramaları Yönetme, Arayan İsmi Gösterimi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
DONANIM
| Ana İşlemci (CPU) | Silicon Labs 32-Bit ARM Cortex-M3 48 MHz |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 167 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Fitbit Blaze |
| Seri | Blaze |