Huawei Band 10
1.423 TL
Ekran Boyutu147.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.423 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Band 10 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Band 10 Avantajları
- 147 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Tenis
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.47 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 194x368 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 282 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.45 mm |
| Cihaz Eni | 24.86 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 8.99 mm |
| Gövde Ağırlık | 15 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş, Gri, Mavi, Yeşil, Mor/Bordo |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Mor, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Ay Evreleri Gösterimi, Aydınlatma (Flashlight), SMS ile Çağrı Reddetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tenis, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz) |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 192 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 45 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 9.0+, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Huawei Band |
| Seri | Band 10 |