Huawei Band 7
1.247 TL
Ekran Boyutu147.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.247 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Band 7 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Band 7 Avantajları
- 147 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.47 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 194x368 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44.35 mm |
| Cihaz Eni | 26 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.99 mm |
| Gövde Ağırlık | 16 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Kırmızı, Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah, Kırmızı, Altın, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Ay Evreleri Gösterimi, SMS ile Çağrı Reddetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yoga, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz) |
| Antrenman Sayısı | 96 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 5 Dakikada 2 Günlük Kullanım |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, HarmonyOS 2.0, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Huawei Band |
| Seri | Band 7 |