Imiki ST2
1.313 TL
Ekran Boyutu196.00 inç
Batarya250 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.313 TL |
Imiki ST2 Satıcı Fiyatları
Imiki ST2 Mavi 49mm Xiaomi Ecosystem
En Ucuz
Satıcı: MI MAGAZA
1.313 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
Imiki ST2 Mavi/Siyah/Kırmızı 49mm Xiaomi Ecosystem
Satıcı: MI MAGAZA
1.439 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
İmiki imiki ST2 Xiaomi Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili )
Satıcı: Mİ MAĞAZA
1.499 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İmiki imiki ST2 Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili )
Satıcı: Mİ MAĞAZA
1.499 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Imiki St2 Xiaomi Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili ) - Mavi - Siyah
Satıcı: DFC Mİ CİTY
1.600 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
İmiki St2 Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili)
Satıcı: Mİ MAĞAZA
1.614 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Miki St2 Smart Watch Blue/Blue
Satıcı: Nesiltech Teknoloji
1.614 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Imiki St2 Xiaomi Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili ) - Mavi
Satıcı: Mİ MAĞAZA
1.763 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
İlk Fiyat
1.313 TL
Güncel Fiyat
1.313 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Imiki ST2 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Imiki ST2 Avantajları
- 196 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.96 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x296 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Güneşte Görünür |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49.72 mm |
| Cihaz Eni | 40.84 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.45 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın, Mavi |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe, Gri, Kırmızı, Turuncu |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Sesli Asistan, Hızlı Yanıt |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 250 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Bekleme Süresi | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |