Imiki TG1
1.399 TL
Ekran Boyutu143.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.399 TL |
Imiki TG1 Satıcı Fiyatları
Imıkı Tg1 Xiaomi Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili ) - Siyah
Satıcı: Mİ MAĞAZA
1.543 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
Imıkı Tg1 Xiaomi Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili ) - Siyah
Satıcı: DFC Mİ CİTY
1.665 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
İmiki IMIKI TG1 Xiaomi Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili )
Satıcı: Cepport
1.785 TL
Ücretsiz Kargo
58 dk önce
Imıkı Tg1 Xiaomi Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili)
Satıcı: Mİ MAĞAZA
1.796 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İmiki IMIKI TG1 Xiaomi Ecosystem Company Sesli Görüşme Akıllı Saat ( Genpa Garantili )
Satıcı: Mİ MAĞAZA
1.799 TL
Ücretsiz Kargo
58 dk önce
Imiki Tg1 Mavi Ecosystem Company Konuşma Özellikli Akıllı Saat (Genpa Garantili)
Satıcı: Nesiltech Teknoloji
1.799 TL
Ücretsiz Kargo
55 dk önce
İlk Fiyat
1.399 TL
Güncel Fiyat
1.399 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Imiki TG1 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Imiki TG1 Avantajları
- 143 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Aerobik
Balıkçılık
Basketbol
Binicilik
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Futbol
Golf
İp Atlama
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Pilates
Tenis
Voleybol
Yoga
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Güneşte Görünür, Kavisli Ekran (2.5D), Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating), Retina Ekran |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.3 mm |
| Cihaz Eni | 45.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.6 mm |
| Ağırlık | 46.7 g |
| Gövde Ağırlık | 32 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Gri, Mavi |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Pembe, Kahverengi, Mor, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Hesap Makinesi, Zamanlayıcı, Akıllı Sesli Asistan, Aydınlatma (Flashlight), Mini Oyun |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Yoga, Tenis, Basketbol, Futbol, İp Atlama, Golf, Pilates, Kuvvet Egzersizleri, Binicilik, Voleybol, Aerobik, Balıkçılık |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 15 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |