Kospet Prime 2
Ekran Boyutu21.00 inç
Batarya1600 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiAndroid
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Kospet Prime 2 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Kospet Prime 2 Avantajları
- 21 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1600 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 4096 MB RAM ile akıcı kullanım
- 64 GB dahili depolama ile geniş alan
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 323 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1500 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Futbol
İp Atlama
Koşu
Tenis
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 2.1 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 480x480 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 323 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 60 mm |
| Cihaz Eni | 60 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 17.4 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Seramik |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Çerçeve Rengi | Gri |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 26 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Kamera Özellikleri | Yüz Tanıma |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden, Sim ile Saat Üzerinden |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Müzik Depolama, Google Asistan, Google Haritalar, Ses Kaydı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tenis, Basketbol, Futbol, İp Atlama |
| Antrenman Sayısı | 9 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT6762 (Helio P22) |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU Frekansı | 1.5 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 |
| Grafik İşlemci (GPU) | IMG GE8320 |
| Grafik İşlemci (GPU) Frekansı | 650 MHz |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, BeiDou (BDS), A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B41 (2500), B1 (2100), B39 (1900), B3 (1800), B8 (900), B20 (800), B38 (2600), B40 (2300), B5 (850) |
| 4G Özellikleri | FDD, LTE, VoLTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 1600 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 36 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Bekleme Süresi | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 210 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.1+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |