Kospet Prime
Ekran Boyutu16.00 inç
Batarya1260 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiAndroid
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Kospet Prime modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Kospet Prime Avantajları
- 16 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1260 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 3072 MB RAM ile akıcı kullanım
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1250 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Futbol
İp Atlama
Koşu
Tenis
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 400x400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Corning Gorilla Glass |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 60.2 mm |
| Cihaz Eni | 50.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 17.5 mm |
| Gövde Ağırlık | 86 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Seramik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri + Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Kahverengi |
| Kordon Ölçüsü | 24 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Kamera Özellikleri | Çift Kamera, Yüz Tanıma, 2 MP Ön Kamera |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.1.1 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden, Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Müzik Depolama, Google Asistan, Google Haritalar, Ses Kaydı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Hava Durumu, Kronometre |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tenis, Basketbol, Futbol, İp Atlama |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6739 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU Frekansı | 1.25 GHz |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| Bellek (RAM) | 3 GB |
| Bellek (RAM) Tipi | LPDDR3 |
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B41 (2500), B1 (2100), B39 (1900), B3 (1800), B8 (900), B20 (800), B38 (2600), B40 (2300), B5 (850) |
| 4G Özellikleri | FDD, LTE, VoLTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 1260 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Bekleme Süresi | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 210 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.1+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |