Polar Pacer Pro
21.980 TL
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya273 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 21.980 TL |
Polar Pacer Pro Satıcı Fiyatları
Polar Pacer Pro – Modern GPS spor saati, nabız saati, erkekler ve kadınlar için akıllı saat, koşu saati, antrenman, uyku izleme ve aktivite izleyici, karbon grisi
En Ucuz
Satıcı: NoVentiS
21.990 TL
Ücretsiz Kargo
12 dk önce
Polar Pacer Pro Gelişmiş Gps Koşu Saati Champ/gold S-L - Gold
Satıcı: Finspor
22.000 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Polar Pacer Pro Gelişmiş Gps Koşu Saati Gry/blk S-L - S - M - Renkli
Satıcı: Finspor
22.000 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
POLAR Pacer Pro Gelişmiş GPS Koşu Saati CHAMP/GOLD S-L
Satıcı: Finspor
22.000 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Polar Pacer Pro – Modern GPS spor saati, nabız saati, erkekler ve kadınlar için akıllı saat, koşu saati, antrenman, uyku izleme ve aktivite izleyici, altın toz
Satıcı: Finspor
22.010 TL
Ücretsiz Kargo
19 dk önce
Polar Pacer Pro – Modern GPS spor saati, nabız saati, erkekler ve kadınlar için akıllı saat, koşu saati, antrenman, uyku izleme ve aktivite izleyici
Satıcı: Finspor
22.010 TL
Ücretsiz Kargo
21 dk önce
İlk Fiyat
21.980 TL
Güncel Fiyat
21.980 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Polar Pacer Pro modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Polar Pacer Pro Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 5 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.03 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Dövüş Sporları
Fitness
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Voleybol
Yelkencilik
Yürüyüş
Yüzme
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On), Arka Aydınlatma, Corning Gorilla Glass 3, Güneşte Görünür |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.5 mm |
| Ağırlık | 41 g |
| Gövde Ağırlık | 23 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gri, Mavi |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Mor, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Takvim, MIL-STD-810G |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Egzersiz Zamanlayıcı, Geri Sayım Sayacı, Hedef Belirleme, Hız Ölçer, Rota (Parkur) Takibi, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness, Kürek Çekme, Kayak, Voleybol, Dövüş Sporları, Yelkencilik |
| Antrenman Sayısı | 130 adet |
DONANIM
| CPU Frekansı | 200 MHz |
| Bellek (RAM) | 5 MB |
| Dahili Depolama | 32 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, Michibiki (QZSS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 273 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 35 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 100 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 43 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Yok |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Aktivite Saati |