Polar Unite
9.999 TL
Ekran Boyutu-
Batarya174 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Ortam Işığı Sensörü
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 9.999 TL |
Polar Unite Satıcı Fiyatları
Polar Unite Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümü ve Uyku Takibi Özellikli Fitness Saati Siyah M-L Hook&loop
En Ucuz
Satıcı: Finspor
10.000 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
POLAR Unite Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümü ve Uyku Takibi Özellikli Fitness Saati Siyah M-L HOOK&LOO
En Ucuz
Satıcı: Finspor
10.000 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Polar Unite - Fitness Saati, 7/24 Aktivite İzleyici, Otomatik Uyku Takibi, Bağlı GPS, Akıllı Günlük Egzersiz Rehberliği, Kurtarma Ölçümü, 130 Spor Profili, Bilek Tabanlı Nabız Monitörü
Satıcı: Finspor
10.010 TL
Ücretsiz Kargo
26 dk önce
Polar Unite Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümü ve Uyku Takibi Özellikli Fitness Saati Siyah M-L Hook&loop
Satıcı: koçlar grup ticaret
20.240 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
9.999 TL
Güncel Fiyat
9.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Polar Unite modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Polar Unite Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 3 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 174 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Koşu
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Çözünürlüğü | 240x204 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS TFT |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Arka Aydınlatma |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.4 mm |
| Cihaz Eni | 43.4 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.4 mm |
| Ağırlık | 32 g |
| Gövde Ağırlık | 18 g |
| Kordon Ağırlık | 14 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Pembe |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 3 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Geri Sayım Sayacı, Hedef Belirleme, Hız Ölçer |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 174 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 50 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 4 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |