Samsung Activity Tracker
Ekran Boyutu-
Batarya38 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Samsung Activity Tracker modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Samsung Activity Tracker Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 38 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
TASARIM
| Cihaz Boyu | 29.5 mm |
| Cihaz Eni | 29.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 7.9 mm |
| Ağırlık | 5.5 g |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Telefonumu Bul, Bildirim Işığı, Ekransız Tasarım, Sesli Uyarı |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Akıllı Spor Modu |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 38 mAh |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2014 |
| Ürün Ailesi | Samsung Activity Tracker |
| Seri | Activity Tracker |