Sezy G10A
Ekran Boyutu154.00 inç
Batarya380 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Sezy G10A modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Sezy G10A Avantajları
- 154 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.54 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Gövde Ağırlık | 60 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hesap Makinesi, Sesli Mesaj |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Uzaktan İzleme |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6261D |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Var |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Hazfıza Kartı Biçimi | MicroSD |
| Hafıza Kartı Maksimum | 32 GB |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 380 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 3 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Çıkış Yılı | 2020 |