Sezy Z6
Ekran Boyutu154.00 inç
Batarya280 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Sezy Z6 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Sezy Z6 Avantajları
- 154 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.54 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.5 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.8 mm |
| Ağırlık | 95 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Müzik Depolama, Ses Kaydı |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6261D |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Mikro-SIM |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Hazfıza Kartı Biçimi | MicroSD |
| Hafıza Kartı Maksimum | 16 GB |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 280 mAh |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 3 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |