Sony SmartBand 2 SWR12
Ekran Boyutu-
Batarya58 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Sony SmartBand 2 SWR12 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Sony SmartBand 2 SWR12 Avantajları
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 58 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 32 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.03 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
TASARIM
| Cihaz Boyu | 40.7 mm |
| Cihaz Eni | 15.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.5 mm |
| Ağırlık | 25 g |
| Gövde Ağırlık | 6 g |
| Kordon Ağırlık | 19 g |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Bildirim Işığı, Ekransız Tasarım |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Ruh Hali Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Akıllı Spor Modu |
DONANIM
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex - M0 |
| Bellek (RAM) | 32 KB |
| Dahili Depolama | 25.6 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 58 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 10 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 75 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.2+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Sony SmartBand |
| Seri | SmartBand 2 |