Sony SmartWatch 2
Ekran Boyutu16.00 inç
Batarya225 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCVar
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Sony SmartWatch 2 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Sony SmartWatch 2 Avantajları
- 16 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP5X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 225 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 256 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 220x176 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 176 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 262K |
| Ekran Teknolojisi | Transflective LCD |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (Multi Touch) |
TASARIM
| Ağırlık | 122.5 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Gümüş |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP5X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Gelen Aramaları Yönetme |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | STMicroelectronics STM32F439 |
| Ana İşlemci (CPU) | 180 MHz Cortex-M4 |
| CPU Frekansı | 180 MHz |
| CPU Çekirdeği | 1 |
| Bellek (RAM) | 256 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 225 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2013 |
| Ürün Ailesi | Sony SmartWatch |
| Seri | SmartWatch 2 |