Xiaomi Mi Band 1S
Ekran Boyutu-
Batarya41 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Mi Band 1S modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Xiaomi Mi Band 1S Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 41 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
TASARIM
| Cihaz Boyu | 37 mm |
| Cihaz Eni | 13.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.9 mm |
| Gövde Ağırlık | 14 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe, Turuncu, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Bildirim Işığı, Ekransız Tasarım |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Akıllı Spor Modu |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 41 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu (USB) |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Mi Band |
| Seri | Mi Band 1 |