Xiaomi Smart Band 9 NFC
Ekran Boyutu162.00 inç
Batarya233 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHyperOS
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Smart Band 9 NFC modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Xiaomi Smart Band 9 NFC Avantajları
- 162 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 233 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Binicilik
Bisiklet
Dans
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
İp Atlama
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Kürek Sörfü
Merdiven Tırmanma
Tenis
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.62 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 192x490 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 1200 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Çizilmeye Dirençli, DCI-P3 Renk Uzayı, Güneşte Görünür, Islak Parmak ile Dokunma, Kavisli Ekran, Kavisli Ekran (2.5D), Parlaklık Ayarı, 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46.53 mm |
| Cihaz Eni | 21.63 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.95 mm |
| Ağırlık | 27.4 g |
| Gövde Ağırlık | 15.8 g |
| Kordon Ağırlık | 11.6 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Mavi, Pembe Altın, Titanyum |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Pembe, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HyperOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Dünya Saatleri, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Arama Geçmişi, Ayakkabıya Takılabilme, Aydınlatma (Flashlight), Hızlı Yanıt, Mini Oyun, Rahatsız Etmeyin Modu, SMS ile Çağrı Reddetme, Strava |
| Güvenlik ve Koruma | Çıkarma Bildirimi, Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, Uyku Apnesi Bildirimi, Uyku Koçu, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Tenis, Futbol, Yüzme (Havuz), Merdiven Tırmanma, Yüzme (Deniz), İp Atlama, Kürek Sörfü, Kuvvet Egzersizleri, Binicilik, Dans |
| Antrenman Sayısı | 159 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 233 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 158 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 432 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Smart Band |
| Seri | Smart Band 9 |