Xiaomi Watch S3 eSIM
Ekran Boyutu143.00 inç
Batarya486 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiHyperOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Xiaomi Watch S3 eSIM modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Xiaomi Watch S3 eSIM Avantajları
- 143 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 2 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Dans
Futbol
Kayak
Koşu
Voleybol
Yürüyüş
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Azami Parlaklık | 600 nit |
| Ekran Renk Sayısı | 16.7M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Değiştirilebilir Çerçeve, Parlaklık Ayarı, 60Hz, 256 Seviye Uyarlanabilir Parlaklık |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Gövde Ağırlık | 44 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Mavi, Yeşil, Sarı, Kahverengi |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Kahverengi, Sarı, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | HyperOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü Önleyici Mikrofon |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan, Aydınlatma (Flashlight), El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü, Rahatsız Etmeyin Modu |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Ekran Kilidi, Geriye Dönük Konum Takibi, Kaza Algılama, Konum Bilgisi Paylaşma |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Geri Sayım Sayacı |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Kayak, Voleybol, Dans |
| Antrenman Sayısı | 150 adet |
DONANIM
| Dahili Depolama | 2 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo, BeiDou (BDS), Michibiki (QZSS), L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | eSIM |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 486 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 5 Dakikada 2 Günlük Kullanım |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Diğer Sensörler | Yakınlık Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Watch |
| Seri | Xiaomi Watch S3 |