Renault Kangoo 1.3 Techno
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2025 |
| Fiyat | 1,495,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Benzin |
| Araç Tipi | Minivan |
| Vites Tipi | Manuel |
| Resmi Site | Renault Kangoo 1.3 Techno |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1333 cc |
| Motor Gücü | 130 HP |
| Tork | 240 Nm |
| 0-100 km/s | 12.8 sn |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | 6.8 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Ortalama Menzil | 794 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4486 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1838 mm |
| Boş Ağırlık | 1697 kg |
| Bagaj Hacmi | 950 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Renault Kangoo 1.3 Techno fiyatı 06/01/2026 tarihinde 1.495.000 TL seviyesindeyken, 06/01/2026 itibarıyla 1.495.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 06-01-2026 | 1.495.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları
- ön yolcu hava yastığı iptal kilidi
- ön ve yan arka yolcu koltuklarında ISOFIX bağlantısı
- anti blokaj fren sistemi (ABS)
- elektronik denge programı (ESC)
- acil fren destek sistemi (EBA)
- yan rüzgar desteği
- römork savrulma desteği*
- yokuş kalkış destek sistemi (HSA)
- hız sınırlayıcı ve hız sabitleyici (cruise control)
- lastik basıncı takip sistemi (TPMS)
- arka park sensörleri
- ön, arka ve yan park sensörleri
- geri görüş kamerası
- lastik tamir kiti
- yedek lastik
- arttırılmış yol tutuşu
- aktif acil fren destek sistemi (AEBS)
- gelişmiş şerit takip sistemi (E-LKA)
- trafik işaretleri tanıma sistemi (TSR)
- sürücü yorgunluk tespit sistemi
- acil durum çağrısı (e-call)
- kör nokta uyarı sistemi
- adaptif hız sabitleme**
- yarı otonom sürüş**
- 16'' çelik jantlar ve kijaro jant kapakları
- 16'' FlexWheel jantlar ve liman jant kapakları
- 17'' vereste alaşım jant
- Sinyalli, siyah renk yan aynalar
- LED sinyalli yıldız siyah yan aynalar
- elektrikli ayarlanabilir, ısıtmalı yan aynalar
- otomatik katlanır, elektrikli ayarlanabilir, ısıtmalı yan aynalar
- karartılmış arka camlar
- akıllı tavan barları
- gövde rengi tamponlar
- otomatik yanan farlar
- otomatik uzun/kısa farlar (AHL)
- full LED ön farlar
- LED gündüz sürüş farları
- LED ön sis farları
- LED sinyaller
- inti iç döşeme
- chiku iç döşeme
- suni deri direksiyon
- titanyum gri detaylı gösterge çıtası
- fırçalanmış koyu ahşap detaylı gösterge çıtası
- vites kolu, klima menfezleri ve kontrol paneli etrafında krom detaylar
- manuel klima
- çift bölgeli otomatik klima
- arka yolcu klima çıkışı
- 7'' renkli gösterge ekranı
- 10'' dijital gösterge ekranı
- anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi
- elektrikli park freni
- saklama alanlı orta konsol ve kol dayama
- easy-life çekmece tipi torpido
- yağmur sensörü
- elektrokrom dikiz aynası
- çocuk güvenlik aynası
- elektrikli arka camlar
- ön koltukların arkasına entegre katlanabilir masa
- yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon
- 6 yönlü ayarlanabilir sürücü koltuğu
- sürücü koltuğu ayarlanabilir bel desteği
- 4 yönlü ayarlanabilir ön yolcu koltuğu
- 6 yönlü ayarlanabilir ön yolcu koltuğu
- ısıtmalı ön koltuklar
- kayar arka koltuklar
- arka koltuk sırtlığı 1/3-2/3 katlanma özelliği
- ısıtmalı ön cam
- ısıtmalı direksiyon simidi
- bagaj alanında 12V güç çıkışı
- bagaj alanında 220V güç çıkışı
- Easylink 8'' multimedya sistemi
- Bluetooth bağlantısı
- kablosuz Apple CarPlay, Android Auto
- ön ve arka yolcular için USB şarj
- kablosuz şarj özelliği
Renault Kangoo 1.3 Techno Avantajları
- 950 litre geniş bagaj hacmi
Dezavantajları
- 0–100 km/s hızlanma değeri sportif beklentiler için yüksek kalabilir
★
★
★
★
★
%78
Yetişkin
%87
Çocuk
%67
Yaya
%72
Güvenlik
2021 Euro NCAP sonucu
Renault Kangoo Hakkındaki İnceleme Videoları
Renault Kangoo Diğer Versiyonları
Renault Kangoo 1.3 Techno İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Renault Kangoo 1.3 Techno modeli, aile kullanımı ve uzun yolculuklar yapanlar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.