Toyota Proace City 1.5 Dream
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2025 |
| Fiyat | 1,544,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Dizel |
| Araç Tipi | Minivan |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | Toyota Proace City 1.5 Dream |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Motor Gücü | 130 HP |
| Tork | 300 Nm |
| 0-100 km/s | - |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | 5.8 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Ortalama Menzil | 914 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1880 mm |
| Boş Ağırlık | 1488 kg |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Toyota Proace City 1.5 Dream fiyatı 06/01/2026 tarihinde 1.544.000 TL seviyesindeyken, 06/01/2026 itibarıyla 1.544.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 06-01-2026 | 1.544.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- 6 Adet Hava Yastığı
- Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması (ISOFIX) (3 Adet)
- Ön Yolcu Hava Yastığı Devre Dışı Bırakabilme Mekanizması
- Geri Görüş Kamerası
- Yaya Algılama Özellikli Ön Çarpışma Önleyici Sistem
- Şerit Takip Sistemi
- Otomatik Yanan Uzun Farlar
- Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC)
- Ön Sis Farları
- EBD ile Desteklenmis ABS Fren Sistemi
- Fren Destek Sistemi (BA)
- Otomatik Hız Sabitleme Sistemi (Cruise Control)
- Yokusta Kalkış Destek Sistemi (HAC)
- Lastik Basınç Uyarı Sistemi (TPWS)
- Araç Denge Kontrol Sistemi (VSC)
- Araç içi Acil Çağrı Sistemi (e-Call)
- Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM)
- Hız Sınırlayıcı (ASL)
- Yorgunluk Uyarı Sistemi
- Römork Savrulma Kontrol Sistemi (TSC)
- Trafik İşareti Algılama Sistemi
- Karartılmış Arka ve Arka Yan Camlar
- Gövde Rengi Ön ve Arka Tamponlar
- Gövde Rengi Yan Kapı Rayı Kapağı
- 16" Jantlar ve Jant Kapakları
- 16" Alüminyum Alaşımlı Jantlar
- 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar
- 16" Yedek Lastik
- Tam Boy Yedek Lastik
- Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
- Elektrikli Katlanabilen ve Isıtmalı Yan Aynalar
- Parlak Siyah Yan Aynalar
- Ön Park Sensörü
- Arka Park Sensörü
- Otomatik Yanan Farlar
- Gündüz Yanan Farlar
- Toyota Skyview® Panoramik Cam Tavan
- Yukarı Açılabilir Bagaj Kapısı Camı
- Panaromik Cam Tavanda Elektrikli Tavan Perdesi
- Siyah Alüminyum Tavan Barları
- Sürgülü Arka Kapılar
- Deri Direksiyon Simidi
- Üretan Direksiyon Simidi
- Elektronik Park Freni
- Tavan Boyunca Uzanan Ambiyans Aydınlatması
- Tavan Boyunca Uzanan Saklama Alanı
- Çift Bölgeli Otomatik Klima
- Kendiliginden Kararan İç Dikiz Aynası
- Bagaj Aydınlatması
- Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi
- Sıkışma Önleyici Otomatik Camlar
- Tek Dokunus Fonksiyonlu Elektrikli Ön Ve Arka Camlar
- Isıtmalı Ön Koltuklar
- Sürücü Koltuğu Bel Destegi
- Elektrikli Çocuk Kilidi
- 220v Güç Çıkısı (Ön)
- 3.5" Renkli Tft Ekranı
- 1/3 : 2/3 Katlanır Arka Koltuklar
- 3 Parça Bağımsız Katlanabilir Arka Koltuklar
- Sürücü Kol Dayama
- Katlanabilir Ön Yolcu Koltugu
- Çocuk İzleme Aynası
- Arka Yan Camlarda Güneslikler
- Ön Yolcu Tarafı Torpido Gözü
- Sürücü Ve Ön Yolcu Koltuk Arkası Cepler
- Bagaj Kancaları (4 Adet)
- Yüksekligi Ayarlanabilir Bagaj Rafı
- Sürücü Ve Ön Yolcu Tavan Saklama Alanları
- Ön Yolcu Tarafı, Ön Konsol Üstü, Kapaklı Saklama Alanı
- Sürücü Tarafı, Ön Konsol Üstü, Kapaklı Saklama Alanı
- Orta Konsolda Kapaklı Saklama Alanı
- Bagaj Seperatörü
- Ön Koltuklar Arkasında Katlanır Masalar
- Bagaj Tavanına Entegre Kapaklı Saklama Alanı
- Kablosuz Sarj Ünitesi
- Bluetooth® Kablosuz Cep Telefonu Baglantısı
- USB Girisi
- 8"Dokunmatik Multimedya Ekranı
- Akıllı Telefon Entegrasyonu
- (Apple CarPlay & Android Auto)*
- Akıllı Park Destek Sistemi
- Yağmur Sensörü
- Kauçuk ve Halı Paspas Setleri
- Bagaj Havuzu
- Krom Basamak Kaplaması
Toyota Proace City 1.5 Dream Avantajları
- 300 Nm yüksek tork ile rahat hızlanma
- Düşük yakıt tüketimi ile ekonomik kullanım
- 775 litre geniş bagaj hacmi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantaj bulunmamaktadır
Toyota Proace City Hakkındaki İnceleme Videoları
Toyota Proace City Diğer Versiyonları
Toyota Proace City 1.5 Dream İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Toyota Proace City 1.5 Dream modeli, yakıt ekonomisini ön planda tutan kullanıcılar, aile kullanımı ve uzun yolculuklar yapanlar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.