Toyota Proace City 1.5 Flame X-Pack
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2025 |
| Fiyat | 1,743,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Dizel |
| Araç Tipi | Minivan |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | Toyota Proace City 1.5 Flame X-Pack |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Motor Gücü | 130 HP |
| Tork | 300 Nm |
| 0-100 km/s | - |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | 5.8 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Ortalama Menzil | 914 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1880 mm |
| Boş Ağırlık | 1488 kg |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Toyota Proace City 1.5 Flame X-Pack fiyatı 06/01/2026 tarihinde 1.743.000 TL seviyesindeyken, 06/01/2026 itibarıyla 1.743.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 06-01-2026 | 1.743.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- 6 Adet Hava Yastığı
- Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması (ISOFIX) (3 Adet)
- Ön Yolcu Hava Yastığı Devre Dışı Bırakabilme Mekanizması
- Geri Görüş Kamerası
- Yaya Algılama Özellikli Ön Çarpışma Önleyici Sistem
- Şerit Takip Sistemi
- Otomatik Yanan Uzun Farlar
- Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC)
- Ön Sis Farları
- EBD ile Desteklenmis ABS Fren Sistemi
- Fren Destek Sistemi (BA)
- Otomatik Hız Sabitleme Sistemi (Cruise Control)
- Yokusta Kalkış Destek Sistemi (HAC)
- Lastik Basınç Uyarı Sistemi (TPWS)
- Araç Denge Kontrol Sistemi (VSC)
- Araç içi Acil Çağrı Sistemi (e-Call)
- Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM)
- Hız Sınırlayıcı (ASL)
- Yorgunluk Uyarı Sistemi
- Römork Savrulma Kontrol Sistemi (TSC)
- Trafik İşareti Algılama Sistemi
- Karartılmış Arka ve Arka Yan Camlar
- Gövde Rengi Ön ve Arka Tamponlar
- Gövde Rengi Yan Kapı Rayı Kapağı
- 16" Jantlar ve Jant Kapakları
- 16" Alüminyum Alaşımlı Jantlar
- 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar
- 16" Yedek Lastik
- Tam Boy Yedek Lastik
- Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
- Elektrikli Katlanabilen ve Isıtmalı Yan Aynalar
- Parlak Siyah Yan Aynalar
- Ön Park Sensörü
- Arka Park Sensörü
- Otomatik Yanan Farlar
- Gündüz Yanan Farlar
- Toyota Skyview® Panoramik Cam Tavan
- Yukarı Açılabilir Bagaj Kapısı Camı
- Panaromik Cam Tavanda Elektrikli Tavan Perdesi
- Siyah Alüminyum Tavan Barları
- Sürgülü Arka Kapılar
- Deri Direksiyon Simidi
- Üretan Direksiyon Simidi
- Elektronik Park Freni
- Tavan Boyunca Uzanan Ambiyans Aydınlatması
- Tavan Boyunca Uzanan Saklama Alanı
- Çift Bölgeli Otomatik Klima
- Kendiliginden Kararan İç Dikiz Aynası
- Bagaj Aydınlatması
- Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi
- Sıkışma Önleyici Otomatik Camlar
- Tek Dokunus Fonksiyonlu Elektrikli Ön Ve Arka Camlar
- Isıtmalı Ön Koltuklar
- Sürücü Koltuğu Bel Destegi
- Elektrikli Çocuk Kilidi
- 220v Güç Çıkısı (Ön)
- 3.5" Renkli Tft Ekranı
- 1/3 : 2/3 Katlanır Arka Koltuklar
- 3 Parça Bağımsız Katlanabilir Arka Koltuklar
- Sürücü Kol Dayama
- Katlanabilir Ön Yolcu Koltugu
- Çocuk İzleme Aynası
- Arka Yan Camlarda Güneslikler
- Ön Yolcu Tarafı Torpido Gözü
- Sürücü Ve Ön Yolcu Koltuk Arkası Cepler
- Bagaj Kancaları (4 Adet)
- Yüksekligi Ayarlanabilir Bagaj Rafı
- Sürücü Ve Ön Yolcu Tavan Saklama Alanları
- Ön Yolcu Tarafı, Ön Konsol Üstü, Kapaklı Saklama Alanı
- Sürücü Tarafı, Ön Konsol Üstü, Kapaklı Saklama Alanı
- Orta Konsolda Kapaklı Saklama Alanı
- Bagaj Seperatörü
- Ön Koltuklar Arkasında Katlanır Masalar
- Bagaj Tavanına Entegre Kapaklı Saklama Alanı
- Kablosuz Sarj Ünitesi
- Bluetooth® Kablosuz Cep Telefonu Baglantısı
- USB Girisi
- 8"Dokunmatik Multimedya Ekranı
- Akıllı Telefon Entegrasyonu
- (Apple CarPlay & Android Auto)*
- Akıllı Park Destek Sistemi
- Yağmur Sensörü
- Kauçuk ve Halı Paspas Setleri
- Bagaj Havuzu
- Krom Basamak Kaplaması
Toyota Proace City 1.5 Flame X-Pack Avantajları
- 300 Nm yüksek tork ile rahat hızlanma
- Düşük yakıt tüketimi ile ekonomik kullanım
- 775 litre geniş bagaj hacmi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantaj bulunmamaktadır
Toyota Proace City Hakkındaki İnceleme Videoları
Toyota Proace City Diğer Versiyonları
Toyota Proace City 1.5 Flame X-Pack İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Toyota Proace City 1.5 Flame X-Pack modeli, yakıt ekonomisini ön planda tutan kullanıcılar, aile kullanımı ve uzun yolculuklar yapanlar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.