Citroen C4 Max
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 2,295,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Elektrik |
| Araç Tipi | Crossover |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | Citroen C4 Max |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 115 kW |
| Motor Gücü | 115 HP |
| Tork | 260 Nm |
| 0-100 km/s | 9.1 sn |
| Maksimum Hız | 150 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 15.2 kWh /100km |
| Yakıt Deposu | 54 kWsa |
| Ortalama Menzil | 406 km |
| Şarj Süresi | 330 dk |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4350 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1525 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Citroen C4 Max fiyatı 22/05/2026 tarihinde 2.295.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 2.295.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 2.295.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- ABS
- ESP
- Lastik basınç uyansı
- Yokuş kakış desteği
- Acil durum yardımı
- Ön ve yan perde hava yastıkları
- Adaptİf hız sabitleyici
- Otoyol sürüş destek sistemi
- Sürücü dikkat uyan sistemi
- Şerit takip asistanı
- Aktif acil durum freni
- HIZ sınırı tanıma sistemi
- Trafik İşareti tanıma sistemi
- Uzun far asistanı
- Ön park sensörü
- Arka pxk sensörü
- Geri görüş kamerası
- Kör nokta uyan sistemi
- Elektrikli park freni
- 18"AIaşm Jantlar
- LED gündüz sürüş farları
- ECO-LED ön farlar
- LED Ön şiş farları (Viraj aydınlatma Özellikli)
- Karartılmış arka camlar
- Yan ayna kapakları - siyah
- Kapı kolları - gövde rengi
- Ön ve Yan Renk Klipsleri
- Advanced Comfort Siyah/Gri TEP Koltuklar
- Isıtmalı ön koltuklar
- Sürücü Bel Desteği
- Yağmur sensörlü silecekler
- Deri direksiyon
- 6-yöne ayarlanabilen sürücü ve ön yolcu koltuğu
- 1/3 2/3 katlanır arka koltuklar
- Sürücü kol dayama
- Arka kol dayama
- Otomatik kararan iç dikiz aynası
- Otomatik Klima (Çift Bölgeli)
- Arka havalandırma ızgaraları
- Anahtarsız giriş ve çalıştırma
- Elektrikli katlanır yan aynalar
- Otomatik yanan ön farlar
- 10” Dokunmatik Ekran (HD Kalite)
- Kablosuz Telefon Şarjı
- Kablosuz Carplay ve Android Auto
- 3D Navigasyon
- Head up display
Citroen C4 Max Avantajları
Dezavantajları
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
★
★
★
★
★
%80
Yetişkin
%83
Çocuk
%57
Yaya
%63
Güvenlik
2021 Euro NCAP sonucu
Citroen C4 Diğer Versiyonları
Citroen C4 Max İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Citroen C4 Max modeli, şehir içi kullanımda sessiz ve çevreci sürüş arayanlar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.