Citroen C4 X Max
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 2,255,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Elektrik |
| Araç Tipi | Crossover |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | Citroen C4 X Max |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 115 kW |
| Motor Gücü | 115 HP |
| Tork | 260 Nm |
| 0-100 km/s | 9.1 sn |
| Maksimum Hız | 150 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 14.9 kWh /100km |
| Yakıt Deposu | 54 kWsa |
| Ortalama Menzil | 417 km |
| Şarj Süresi | 330 dk |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4600 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1525 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Citroen C4 X Max fiyatı 22/05/2026 tarihinde 2.255.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 2.255.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 2.255.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- ABS
- ESP
- Lastik basınç uyansı
- Yokuş kakış desteği
- Acil durum yardımı
- Ön ve yan perde hava yastıkları
- Adaptİf hız sabitleyici
- Otoyol sürüş destek sistemi
- Sürücü dikkat uyan sistemi
- Şerit takip asistanı
- Aktif acil durum freni
- HIZ sınırı tanıma sistemi
- Trafik İşareti tanıma sistemi
- Uzun far asistanı
- Ön park sensörü
- Arka pxk sensörü
- Geri görüş kamerası
- Kör nokta uyan sistemi
- Elektrikli park freni
- 18"AIaşm Jantlar
- LED gündüz sürüş farları
- ECO-LED ön farlar
- LED Ön şiş farları (Viraj aydınlatma Özellikli)
- Karartılmış arka camlar
- Yan ayna kapakları - siyah
- Kapı kolları - gövde rengi
- Ön ve Yan Renk Klipsleri
- Advanced Comfort Siyah/Gri TEP Koltuklar
- Isıtmalı ön koltuklar
- Sürücü Bel Desteği
- Yağmur sensörlü silecekler
- Deri direksiyon
- 6-yöne ayarlanabilen sürücü ve ön yolcu koltuğu
- 1/3 2/3 katlanır arka koltuklar
- Sürücü kol dayama
- Arka kol dayama
- Otomatik kararan iç dikiz aynası
- Otomatik Klima (Çift Bölgeli)
- Arka havalandırma ızgaraları
- Anahtarsız giriş ve çalıştırma
- Elektrikli katlanır yan aynalar
- Otomatik yanan ön farlar
- 10” Dokunmatik Ekran (HD Kalite)
- Kablosuz Telefon Şarjı
- Kablosuz Carplay ve Android Auto
- 3D Navigasyon
- Head up display
Citroen C4 X Max Avantajları
- 510 litre geniş bagaj hacmi
Dezavantajları
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
Citroen C4 X Diğer Versiyonları
Citroen C4 X Max İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Citroen C4 X Max modeli, şehir içi kullanımda sessiz ve çevreci sürüş arayanlar, aile kullanımı ve uzun yolculuklar yapanlar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.