DS No4 1.5 Pallas
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 3,070,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Dizel |
| Araç Tipi | Sedan |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | DS No4 1.5 Pallas |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Motor Gücü | 130 HP |
| Tork | 300 Nm |
| 0-100 km/s | 10.9 sn |
| Maksimum Hız | 203 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Ortalama Menzil | 1000 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4400 mm |
| Genişlik | 1866 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
DS No4 1.5 Pallas fiyatı 22/05/2026 tarihinde 3.070.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 3.070.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 3.070.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- Sedefli / Metalik Boya
- Gizli Kapı Kolları
- Full LED Farlar
- Ön Tamponda LED Gündüz Farları
- Açılır Cam Tavan
- Elektrikli Park Freni
- Sürücü Yorgunluk Uyarısı (4. seviye, kamera destekli)
- Aktif Şerit Takip Yardımcısı
- Trafik Levhaları Yardımcısı
- Kamera Destekli Aktif Güvenlik Freni
- Radar Destekli Aktif Güvenlik Freni
- Otomatik Uzun Far Yardımcısı
- Hız Sınırı Yardımcısı
- Hız Sabitleyici ve Sınırlayıcı
- Dur-Kalk Fonksiyonlu Adaptif Hız Sabitleyici
- Ön ve Arka Park Sensörleri
- Geri Görüş Kamerası
- Geri Görüş Kamerası Temizleme Fonksiyonu
- Ön, Ön Yan ve Perde Hava Yastıkları
- Ön Koltuk Sırası Orta Hava Yastığı
- 10,25” Dijital Gösterge Paneli
- 10” Multimedya Ekranı Müzik ve Eğlence Sistemi
- Bluetooth Cep Telefonu ve Müzik Arayüzü
- Kablosuz Akıllı Telefon Entegrasyonu (Apple CarPlay, Android Auto)
- DS E-TOGGLE vites seçim kumandası
- Ön bölümde 2 USB girişi
- PolyAmbient Ambiyans Aydınlatması (8 renkli)
- LED İç Aydınlatmalar
- Full LED Arka Aydınlatma Grubu
- Arka bölümde 2 USB girişi
- İki Bölgeli Otomatik Klima
- DS AIR Gizli Havalandırma Sistemi
- Elektrikli Katlanır Dış Dikiz Aynaları
- Yağmur Sensörlü Silecekler
- Acil Durum Yedek Lastiği
- LED Farlar
- Pallas Arması
- Parlak Siyah, Aydınlatmalı Ön Izgara
- Aydınlatmalı DS Logosu
- Krom Süslemeli Cam Çerçevesi
- Siyah DS CANVAS, Diamond Tungsten kumaş kombinasyonlu yüksek yoğunluklu köpük dolgulu koltuklar
- Balık pulu efektli bazalt siyahı dekorlu ön panel
- Elektrikli Sürücü Koltuğu
- Isıtmalı Ön Koltuklar
- Ses ve Isı İzolasyonlu Camlar
- Karartılmış Arka ve Arka Yan Camlar
- Elektrikli Bagaj Kapağı
- Otomatik Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi
- DS IRIS Sistem
- Navigasyon Ön Hazırlığı
- eCall Otomobil İçi Acil Çağrı Sistemi
- Kablosuz Cep Telefonu Şarj Fonksiyonu
DS No4 1.5 Pallas Avantajları
- 300 Nm yüksek tork ile rahat hızlanma
Dezavantajları
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
Henüz Euro NCAP testi bulunmamaktadır.
DS No4 1.5 Pallas İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
DS No4 1.5 Pallas modeli, günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kullanıcılar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.