Nissan Juke 1.0 Platinum DCT
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 1,991,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Benzin / MHEV |
| Araç Tipi | B-SUV |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | Nissan Juke 1.0 Platinum DCT |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Motor Gücü | 115 HP |
| Tork | 200 Nm |
| 0-100 km/s | 11.8 sn |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.0 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Ortalama Menzil | 767 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4210 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1593 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 422 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Nissan Juke 1.0 Platinum DCT fiyatı 22/05/2026 tarihinde 1.991.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 1.991.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 1.991.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- 12.3’’ Dokunmatik Multimedya Ekranı
- 19’’ Alaşım N-Sport jantlar
- 6 Hoparlör
- 60:40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar
- A ve C Tipi USB Bağlantıları (Ön ve Arka)
- Akıllı Anahtar Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma
- Akıllı Hız Asistanı
- Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi
- Akıllı Şerit Takip Asistanı
- Ambiyans Aydınlatma
- Anti Blokaj Sistemi (ABS)
- Araç İçi Acil Çağrı Sistemi (e-Call)
- Arka Park Sensörü
- Arka Sis Farları
- Açılabilen Ön Kol Dayama
- Bagaj Aydınlatması
- Bagaj Bölmesi
- Bluetooth Cep Telefon Bağlantısı
- Deri Vites Topuzu
- Elektrikli Park Freni
- Elektronik Fren Dağılım Sistemi (EBD)
- Elektronik Stabilite Programı (ESP)
- Far Yükseklik Ayarı
- Geri Görüş Kamerası
- Gri Ön Tampon Çıtası
- Gövde Rengi Kapı Kolları
- Hız Sabitleyici
- ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme
- Immobilizer
- Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto
- Kablosuz Cep Telefonu Şarj Özelliği
- Karartılmış Arka Camlar
- Krom İç Kapı Kolları
- Köpek Balığı Sırtı Anten
- LED Arka Stoplar
- LED Gündüz Sürüş Farları
- LED Ön Farlar
- LED Ön Sis Farları
- Lastik Basınç Uyarı Sistemi
- Monoform Sportif Özel Tasarım
- N-Sport Logo
- Otomatik Kararan Çerçevesiz Dikiz Aynası
- Otomatik Katlanan, Elektrikli, Isıtmalı Yan Aynalar
- Otomatik Klima
- Otomatik Uzun Far Asistanı
- Otomatik Yanan Farlar
- Sarı Alcantara Detaylı ve Sarı Dikiş
- Siyah N-Sport Dış Detaylar
- Stepne (Yarım Boy)
- Sürücü Yorgunluk Algılama Sistemi
- Sürücü ve Ön Yolcu Hava Yastıkları
- Sürücü ve Ön Yolcu Koltuğu Yükseklik Ayarı
- Sürüş Modları: (Eco/Standart/Sport)
- Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi
- Vites Kulakçıkları (Paddle Shifter)
- Yaklaşma ve Uzaklaşma Sensörleri
- Yan ve Perde Hava Yastıkları
- Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
- Yokuş Kalkış Destek Sistemi
- Yumuşak Deri Direksiyon Simidi
- Çok Fonksiyonlu Direksiyon Simidi
- Ön Bardaklıklar
- Ön Konsol 12V Güç Soketi
- Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
- Önsezili Akıllı Çarpışma Uyarı Sistemi
- Icon Alcantara Detaylı İç Döşeme
- Akıllı Anahtar
- Dönüş Sinyalli Yan Aynalar
Nissan Juke 1.0 Platinum DCT Avantajları
Dezavantajları
- 0–100 km/s hızlanma değeri sportif beklentiler için yüksek kalabilir
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
Nissan Juke Diğer Versiyonları
Nissan Juke 1.0 Platinum DCT İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Nissan Juke 1.0 Platinum DCT modeli, günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kullanıcılar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.