Nissan Juke 1.0 N-Sport DCT
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 2,345,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Benzin / MHEV |
| Araç Tipi | B-SUV |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | Nissan Juke 1.0 N-Sport DCT |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Motor Gücü | 115 HP |
| Tork | 200 Nm |
| 0-100 km/s | 11.8 sn |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.0 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Ortalama Menzil | 767 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4210 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1593 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 422 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Nissan Juke 1.0 N-Sport DCT fiyatı 22/05/2026 tarihinde 2.345.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 2.345.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 2.345.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- 12.3’’ Dokunmatik Multimedya Ekranı
- 17’’ Alaşım Platinum Jantlar
- 6 Hoparlör
- 60:40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar
- A ve C Tipi USB Bağlantıları (Ön ve Arka)
- Akıllı Anahtar Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma
- Akıllı Hız Asistanı
- Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi
- Akıllı Şerit Takip Asistanı
- Ambiyans Aydınlatma
- Anti Blokaj Sistemi (ABS)
- Araç İçi Acil Çağrı Sistemi (e-Call)
- Arka Park Sensörü
- Arka Sis Farları
- Açılabilen Ön Kol Dayama
- Bagaj Aydınlatması
- Bagaj Bölmesi
- Bluetooth Cep Telefon Bağlantısı
- Deri Vites Topuzu
- Elektrikli Park Freni
- Elektronik Fren Dağılım Sistemi (EBD)
- Elektronik Stabilite Programı (ESP)
- Far Yükseklik Ayarı
- Geri Görüş Kamerası
- Gövde Rengi Kapı Kolları
- Hız Sabitleyici
- ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme
- Immobilizer
- Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto
- Kablosuz Cep Telefonu Şarj Özelliği
- Karartılmış Arka Camlar
- Krom İç Kapı Kolları
- Köpek Balığı Sırtı Anten
- LED Arka Stoplar
- LED Gündüz Sürüş Farları
- LED Ön Farlar
- LED Ön Sis Farları
- Lastik Basınç Uyarı Sistemi
- Monoform Sportif Özel Tasarım
- Otomatik Kararan Çerçevesiz Dikiz Aynası
- Otomatik Katlanan, Elektrikli, Isıtmalı Yan Aynalar
- Otomatik Klima
- Otomatik Uzun Far Asistanı
- Otomatik Yanan Farlar
- Stepne (Yarım Boy)
- Sürücü Koltuğu Yükseklik Ayarı
- Sürücü Yorgunluk Algılama Sistemi
- Sürücü ve Ön Yolcu Hava Yastıkları
- Sürüş Modları: (Eco/Standart/Sport)
- Teknik Doku Kaplama Ön Konsol
- Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi
- Vites Kulakçıkları (Paddle Shifter)
- Yaklaşma ve Uzaklaşma Sensörleri
- Yan ve Perde Hava Yastıkları
- Yarı Deri Kaplamalı Kumaş Koltuklar
- Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
- Yokuş Kalkış Destek Sistemi
- Yumuşak Deri Direksiyon Simidi
- Çok Fonksiyonlu Direksiyon Simidi
- Ön Bardaklıklar
- Ön Konsol 12V Güç Soketi
- Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
- Önsezili Akıllı Çarpışma Uyarı Sistemi
- Akıllı Anahtar
- Dönüş Sinyalli Yan Aynalar
Nissan Juke 1.0 N-Sport DCT Avantajları
Dezavantajları
- 0–100 km/s hızlanma değeri sportif beklentiler için yüksek kalabilir
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
Nissan Juke Diğer Versiyonları
Nissan Juke 1.0 N-Sport DCT İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Nissan Juke 1.0 N-Sport DCT modeli, günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kullanıcılar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.