Opel Grandland GS
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 3,872,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Elektrik |
| Araç Tipi | SUV |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | Opel Grandland GS |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 239 kW |
| Motor Gücü | 325 HP |
| Tork | 509 Nm |
| 0-100 km/s | 6.1 sn |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 18.4 kWh /100km |
| Yakıt Deposu | 73 kWsa |
| Ortalama Menzil | 473 km |
| Şarj Süresi | 270 dk |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4650 mm |
| Genişlik | 1905 mm |
| Yükseklik | 1661 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 485 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Opel Grandland GS fiyatı 22/05/2026 tarihinde 3.872.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 3.872.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 3.872.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- Anti-Blokaj Fren Sistemi (ABS)
- Elektronik Stabilite Programı (ESP)
- Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD)
- Çekiş Kontrol Sistemi (TC Plus)
- Yokuşta Kalkış Desteği (HSA)
- Viraj ve Düz Hat Denge Kontrolü (CSC & SLSC)
- Sürücü, Ön Yolcu, Yan ve Perde Hava Yastıkları
- Ön Yolcu Hava Yastığı Devre Dışı Bırakma Özelliği
- ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme Düzeneği
- Arka Kapılarda Çocuk Kilidi
- Lastik Basıncı Takip Sistemi
- Gelişmiş Trafik İşareti Tespit Sistemi
- Şerit İhlali Uyarı Sistemi
- Şerit Koruma Özellikli Aktif Şerit Takip Sistemi
- Gelişmiş Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi
- Kamera Bazlı Aktif Acil Frenleme Sistemi
- Far Sensörü
- Uzun Far Asistanı
- Yağmur Sensörü
- Otomatik Kararan Dikiz Aynası
- 18” Alaşımlı Elmas Kesim Jantlar
- Siyah Tavan
- Tavan Rayları
- Karartılmış Arka Camlar
- Otomatik Katlanan Yan Aynalar
- Alaşımlı Spor Pedallar
- Ambiyans Aydınlatması
- Deri Kaplı Direksiyon Simidi
- Elektrikli Park Freni
- Çift Bölgeli Otomatik Klima
- Bagaj Bölümü Aydınlatması
- Full LED Farlar
- LED Arka Lambalar
- AGR Onaylı 6 Yönlü Sürücü Koltuğu
- AGR Onaylı 6 Yönlü Ön Yolcu Koltuğu
- Sürücü Koltuğu Elektrikli Bel Desteği
- Sürücü Koltuğu Elektrikli Minder Eğim Ayarı
- Sürücü Koltuğu Minder Uzantısı
- Ön Yolcu Koltuğu Elektrikli Bel Desteği
- Ön Yolcu Koltuğu Elektrikli Minder Eğim Ayarı
- Ön Yolcu Koltuğu Minder Uzantısı
- Isıtmalı Ön Koltuklar
- Isıtmalı Direksiyon
- Isıtmalı Ön Cam
- Alcantara Koltuk Döşemeleri
- Anahtarsız Giriş & Çalıştırma
- Elektrikli Bagaj
- Ön & Arka Park Sensörü
- Gelişmiş Park Pilotu
- Kör Nokta Uyarı Sistemi
- 180° Geri Görüş Kamerası
- Hız Sabitleyici
- Ön Kol Dayama
- Arka Kol Dayama
- Ön Koltuk Sırtlarında Cepler
- 12V Güç Çıkışı
- Pure Panel - 12” Dijital Gösterge Paneli
- IntelliLink 5.0 - 10” Multimedya Ekranı
- Apple CarPlay™ ve Android Auto™
- USB Girişi ve Bluetooth® Bağlantısı
- 6 Hoparlör
- Sesli Komut Özelliği
Opel Grandland GS Avantajları
- 325 HP motor gücü ile güçlü performans
- 509 Nm yüksek tork ile rahat hızlanma
- 0–100 km/s 6.1 sn hızlanma ile seri sürüş
Dezavantajları
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
Opel Grandland Diğer Versiyonları
Opel Grandland GS İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Opel Grandland GS modeli, şehir içi kullanımda sessiz ve çevreci sürüş arayanlar, performans odaklı sürüş isteyenler, yüksek sürüş pozisyonu ve geniş iç hacim isteyenler için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.