Volkswagen Transporter 2.0 TDI Camlı Van
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 2,349,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Dizel |
| Araç Tipi | Van |
| Vites Tipi | Manuel |
| Resmi Site | Volkswagen Transporter 2.0 TDI Camlı Van |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1996 cc |
| Motor Gücü | 150 HP |
| Tork | 360 Nm |
| 0-100 km/s | 14.0 sn |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.0 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Ortalama Menzil | 875 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 7 Kişilik |
| Uzunluk | 5450 mm |
| Genişlik | 1917 mm |
| Yükseklik | 1978 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 0 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
Volkswagen Transporter 2.0 TDI Camlı Van fiyatı 22/05/2026 tarihinde 2.349.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 2.349.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 2.349.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- ESP (Elektronik dengeleme programı)
- ABS (Kilitlenmeyi önleyici fren sistemi)
- ASR (Antipatinaj sistemi)
- EDL (Elektronik diferansiyel kilidi)
- BAS (Fren yardımcısı)
- Yokuş yukarı kalkış yardımı
- Rüzgâr savrulma önleme asistanı
- İkincil savrulma önleme asistanı
- Yorgunluk tespit sistemi
- Sürücü ve yolcu hava yastığı
- Ön ve arka viraj denge çubukları
- Dört tekerlekte havalandırma kanallı disk fren
- Gündüz sürüş farları ve 3. stop lambası
- Tüm koltuklarda 3 noktadan gergili emniyet kemeri
- Sürücü emniyet kemeri uyarısı
- Çarpışma anında katlanabilen (teleskopik), yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon kolonu
- Arka yolcu bölümünde 3 adet ISOFIX çocuk koltuğu sabitleyici
- Elektrik kumandalı çocuk kilidi
- Otomatik Start/Stop, fren enerjisi geri kazanımı ve düşük yuvarlanma dirençli lastikler
- Servotronik direksiyon
- Elektronik kontrollü klima
- Arka park mesafe sensörü
- 6,5" renkli dokunmatik ekranlı Composition Colour radyo
- App-connect (Apple CarPlay, Android Auto ve MirrorLink)
- SD kart girişi
- Bluetooth
- Ön konsolda 2 adet USB Type C girişi
- LED iç aydınlatmalar
- Deri kaplı radyo kumandalı direksiyon
- Elektrik kumandalı ön camlar
- Elektrikli katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar
- Yol bilgisayarı
- Hız limitleme özellikli hız sabitleyici
- Yükseklik ayarlı, bel destekli ve kolçaklı sürücü koltuğu
- Kolay geçiş özellikli, katlanıp sökülebilen arka yolcu koltukları
- Sol aynaya entegre anten
- Katlanabilir arka tekli koltuktan yük bölümüne geçiş
- Yük bölümünde kauçuk taban kaplaması
- Sürücü ve yolcu bölümü basamak aydınlatması
- Yük bölümünde 6 adet yük kancası
- Gövde rengi tamponlar, yan aynalar ve kapı kolları
- Yükseklik ayarlı halojen farlar
- 2 krom şeritli ön ızgara
- Rezistanslı arka cam ve arka cam sileceği
- Tavanda portbagaj sabitleme noktası (SWB 8, LWB 10 adet)
- 16" çelik jant
Volkswagen Transporter 2.0 TDI Camlı Van Avantajları
- 360 Nm yüksek tork ile rahat hızlanma
- 7 koltuklu yapısı ile geniş aileler için uygun
Dezavantajları
- 0–100 km/s hızlanma değeri sportif beklentiler için yüksek kalabilir
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
Volkswagen Transporter Diğer Versiyonları
Volkswagen Transporter 2.0 TDI Camlı Van İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
Volkswagen Transporter 2.0 TDI Camlı Van modeli, günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kullanıcılar için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.