Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI
Öne çıkanlar
- Daha fazla program sayısı
- Daha uygun fiyat
- Hızlı yıkama var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
| Ürün |
Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI
|
Siemens WG54A2Z0TR
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
39.320 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
En uygun fiyat
42.655 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 39.320 TL | 42.655 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1400 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | 75 | 74 |
| Program Sayısı | 15 | - |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 597 | 598 |
| Yükseklik (mm) | 845 | 845 |
| Derinlik (mm) | 582 | 588 |
| Renk | Gri | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Tambur Hacmi | 62 lt | 70 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir | 1400 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Gri | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm | 845 mm |
| Genişlik | 597 mm | 598 mm |
| Derinlik | 582 mm | 588 mm |
| Ağırlık | - | 74.9 kg |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 51 kWh | 51 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 37 lt | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 75 dB | 74 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Bumerang Gövde, Gün Işığı Teknolojisi, Twinjet Yıkama Teknolojisi, Yarım Yük | Program Sonu Uyarısı, AquaSpar, Dokunmatik Tuşlar, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi, LED Gösterge, Sıcaklık Ayarı |
| Wi-Fi Desteği | Var | - |
| Motor Garantisi | - | 10 Yıl |
| Motor Türü | - | iQDrive Motor |
| Kapı Menteşesi Yönü | - | Sola |
| Köpük Tarama | - | Var |
| Kırışıklık Önleme | - | Var |
| Yük Sensörü | - | Var |
| Devir Sayısı Seçme | - | Var |
| EMNİYET | ||
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Su Taşma Emniyeti | - | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | - | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 15 | - |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Ön Yıkama | Var | Var |
| Hızlı Yıkama | Var | - |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika | - |
| Soğuk Yıkama | - | Var |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | - | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | - | Siemens WG54A2Z0TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | - | Siemens WG54A2Z0TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI, hesaplanan genel değerlendirmede 73/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Siemens WG54A2Z0TR avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Siemens WG54A2Z0TR avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Siemens WG54A2Z0TR 74 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Vestel CMI 108242 G GI PRO WIFI 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.