Altus AL 5556 GS
17.919 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 17.919 TL |
Altus AL 5556 GS Satıcı Fiyatları
İlk Fiyat
17.919 TL
Güncel Fiyat
17.919 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Altus AL 5556 GS Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | LPG |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Derin Tepsi, İç Izgara, Standart Tepsi, Börek Yapma Fonksiyonu, Fanlı Pişirme, Statik Fonksiyon, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Saat | Yok |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Altus AL 5556 GS Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Altus AL 5556 GS Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |