Regal SF 6060 DG
18.599 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 18.599 TL |
Regal SF 6060 DG Satıcı Fiyatları
Regal Sf 6060 Dg A Enerji Sınıfı 4 Gözü Gazlı Solo Fırın
Satıcı: AzizogluBeyazEsya
18.599 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
18.599 TL
Güncel Fiyat
18.599 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Regal SF 6060 DG Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Derin Tepsi, İç Izgara, Börek Yapma Fonksiyonu, Cezvelik/Kahve Adaptörü, Elektroturbo Fırın, Sığ Tepsi, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.78 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ağırlık | 44.9 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Regal SF 6060 DG Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Regal SF 6060 DG Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |